Salon firmowy Ronkowski

Parapety zewnętrzne

W ofercie naszej firmy znajdują się nowoczesne i solidne parapety aluminiowe firmy Aluron, wykonane w stylistyce Soft Line.

Parapety firmy Aluron w odróżnieniu od niestabilnych parapetów wyginanych z cienkich blach, produkowane są, hutniczą metodą ciągnięcia roztopionego aluminium ze stopów konstrukcyjnych, spełniających najwyższe normy jakościowe.

Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania oraz grubości sięgającej 2 mm parapety firmy Aluron charakteryzują się:

Parapety zewnętrzne

Stop konstrukcyjny oraz doskonałe przygotowanie powłoki gwarantuje wieloletnią trwałość lakieru, dzięki czemu powierzchnia nie łuszczy się, nie odpryskuje i nie wymaga konserwacji.

W naszej ofercie posiadamy parapety zewnętrzne malowane proszkowo w kolorach: biały RAL 9016,ciemny brąz RAL 8019,brąz RAL 8017 oraz anodowane w kolorach: brąz, oliwka, srebrny.

Parapety zewnętrzne dostępne są w następujących szerokościach: 150mm, 175mm, 200mm, 225mm, 250mm, 275mm oraz 300mm.

Wraz z parapetami oferujemy zaślepki, które wykonane są z surowca nowej generacji o znacznie podwyższonej odporności na UV i starzenie.

Parapety zewnętrzne

Wysoka jakość oraz bogata gama dostępnych kolorów daje nieograniczone możliwości projektowe oraz pozwala harmonijne włączyć parapet w stylistykę okna i fasady obiektu.