Salon firmowy Ronkowski

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne łączą w sobie walory praktyczne i estetyczne, zastępując firany lub zasłony. Natomiast duży wybór materiałów oraz wzorów umożliwia dobranie odpowiedniej rolety, która świetnie wkomponuje się w wystrój wnętrza w każdym pomieszczeniu.

Nasza firma współpracuje z firmą Dirham, która zajmuje się dystrybucją rolet oraz aranżacją okna. Dzięki czemu nasi klienci zamawiając nasze produkty mogą dobrać odpowiednią roletą pasującą zarówno do okna jak i do wnętrza pomieszczenia.

Rolety węwnętrzne

Rolety wewnętrzne są opuszczone i podnoszone przy pomocy sznurka, taśmy lub plastikowego łańcuszka nawijanego na bloczek. Natomiast mechanizm zamontowany w bloczku pozwala na ustawienie rolety na pożądanej wysokości. Dolna krawędź rolety jest wyposażona w listwę, ułatwiającą równomierne nawijanie i odwijanie. Rolety wewnętrzne montuje się do ościeżnicy okna, do ściany lub nadproża okiennego.

Do produkcji rolet wewnętrznych wykorzystuje się najczęściej następujące materiały: tkaniny bawełniane, tkaniny poliestrowe, słomę, listewki drewniane.

Zalety wykorzystania rolet:

Rolety węwnętrzne