Salon firmowy Ronkowski

Okna SoftLine

Okna drewniane SoftLine produkowane są z najwyższej jakości drewna sosnowego, meranti, dębu i wielu innych gatunków drewna. W pełni ekologiczne i przyjazne dla środowiska zapewniają korzystny mikroklimat w każdym pomieszczeniu.

Drewno jest doskonałym izolatorem, co znacznie poprawia poziom izolacji zarówno termicznej jak i akustycznej. Dodatkowo, okna drewniane charakteryzują się wysoką odpornością na różnice temperatur, a stosowana technologia produkcji zapewnia im bardzo dużą stabilność i wytrzymałość użytych materiałów.

Warto dodać, że okna drewniane, są dużo bardziej trwałymi oknami od tych wykonanych z PCV (pod warunkiem właściwej konserwacji). Zawsze można też zmienić kolor stolarki okiennej drewnianej przy okazji konserwacji okien, co jest niemożliwe przy oknach PCV.

Kolorystyka drewna

Kolor okien mogą Państwo wybrać z szerokiej gamy kolorów lazurowych (uwidaczniają strukturę drewna) lub z palety kolorów kryjących RAL (pokrywają w całości strukturę drewna).

Klamki okienne

Możemy zaproponować Państwu klamkę standard, antywłamaniową RotoLine Secustik, zamykaną na klucz, z przyciskiem lub zamykaną na klucz klamka Tilt-First (uchylanie przed rozwieraniem).

Klamki okienne RotoLine dostępne są w jedenastu wariantach kolorystycznych – eloksylowanych lub lakierowanych proszkowo.

Szprosy i ciepła ramka
  • Szprosy Renolit imitujące strukturę drewna, w rozmiarach 18 mm i 26 mm;
  • Szprosy w kolorach RAL, w rozmiarach 8 mm, 18 mm i 26 mm;
  • Szprosy w kolorze ołowiu, w rozmiarach 8 mm;
  • Szprosy w kolorze złota i starego złota, w rozmiarach 8 mm, 18 mm i 26 mm;
  • Szprosy w kolorze RAL 9010 (biały), w rozmiarach 8 mm, 18 mm i 26 mm i 45 mm;
  • Ciepła ramka, w rozmiarach od 10 mm do 18 mm;
  • Zwykła ramka, w rozmiarach od 20 mm, 24 mm, 30 mm;

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Okapniki

Nasza firma oferuje okapniki firmy Aluron, które charakteryzują się nowoczesnym systemem wzornictwa Soft Line.

Okapniki dostępne są w kolorach standardowych: brązowy, oliwka, złoto, srebro, biały. Oferujemy również niestandardowe kolory z palety kolorów RAL, okapniki te wykonywane są na specjalne zamówienie.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Parapety zewnętrzne

W ofercie naszej firmy znajdują się nowoczesne i solidne parapety aluminiowe firmy Aluron, wykonane w stylistyce Soft Line.

W naszej ofercie posiadamy parapety zewnętrzne malowane proszkowo w kolorach: biały RAL 9016,ciemny brąz RAL 8019,brąz RAL 8017 oraz anodowane w kolorach: brąz, oliwka, srebrny.

Parapety zewnętrzne dostępne są w następujących szerokościach: 150mm, 175mm, 200mm, 225mm, 250mm, 275mm oraz 300mm.

Na życzenie klienta dostępne są również parapety malowane w szerokiej palecie kolorów RAL.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Nawiewniki

Oferujemy nawiewniki powietrza lub pasywne wloty powietrza firmy Aereco.

Głównym zadaniem nawiewników jest poprawa jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń oraz eliminacji kondensacji pary wodnej na powierzchni szyb i ram okiennych, zapewniając jednocześnie oszczędność energii.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rolety wewnętrzne

Nasza firma współpracuje z firmą Dirham, która zajmuje się dystrybucją rolet oraz aranżacją okna. Dzięki czemu nasi klienci zamawiając nasze produkty mogą dobrać odpowiednią roletą pasującą zarówno do okna jak i do wnętrza pomieszczenia.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej