Salon firmowy Ronkowski

Okna TermoLine

Okna TermoLine

Okna pasywne TermoLine to nowe okna firmy Ronkowski. Okna energooszczędne TermoLine charakteryzują się niebywałą izolacyjnością cieplną, zachowując przy tym najwyższą jakość i walory estetyczne. Okna TermoLine charakteryzują się wysoką przepuszczalnością energii słonecznej i światła dziennego, maksymalizując redukcję kosztów ogrzewania.

Zastosowany ultraenergooszczędny potrójny zestaw szybowy o współczynniku U=0,6 W/m2K gwarantuje dużo większą energooszczędność.

Dodatkowe zalety linii TermoLine to:

  • nowy design;
  • niski współczynnik przenikania ciepła;
  • zastosowanie ciepłej ramki dystansowej, która jest dobrym izolatorem termicznym;
  • łatwość konserwacji i pielęgnacji;
  • długoletni okres użytkowania;
  • indywidualne wzornictwo;
  • wymiana okien przebiega szybko i łatwo, także w pomieszczeniach zamieszkałych;
  • wykwalifikowana kadra gwarantuje kompetentne doradztwo i usługi serwisowe o wysokiej jakości.

Stosowane przez nas wysokiej jakości szklenie gwarantuje przede wszystkim niską przewodność cieplną, przy jednoczesnej wysokiej przenikalności energii słonecznej.

Współczynnik przenikania ciepła naszych okien osiąga wartość U=0,8 W/m2K! Uzyskaliśmy tak dobre parametry dzięki zastosowaniu potrójnego zestawu szybowego, który izolowany jest gazem szlachetnym. Współczynnik przenikania ciepła dla powyższego pakietu szybowego to U=0,6 W/m2K!

Żegnaj metalu – proponujemy w oknach stosowanie ciepłej ramki, która posiada taką sama wytrzymałość mechaniczną i termiczną jak ramka aluminiowa, ale jest bardziej estetyczna, ma matowy wygląd i co najważniejsze izolacyjność termiczna brzegów przeszkleń jest podobna do izolacji ram, oszczędność energii do 10 procent!

Ciepła ramka

Ciepła ramka niemal całkowicie wyeliminuje występowanie w niektórych warunkach kondensacji pary wodnej na obrzeżach szyb dzięki podniesionej i zrównoważonej temperaturze wewnętrznej powierzchni szyby.

Dowiedz się więcej na temat okna pasywnego i wejdź na stronę: www.oknapasywne.eu