Salon firmowy Ronkowski

Żaluzje drewniane

Wybierając Jasno Blinds (żaluzje drewniane) decydują się Państwo na żaluzje z charakterem. Jasno Blinds dodają Państwa wnętrzu ciepła i atmosfery. Mogą Państwo wybrać z różnorodnych kolorów, szerokości lamel, sposobów poruszania i wykończenia. Dzięki temu mogą Państwo dopasować żaluzje do swojego gustu i wystroju wnętrza.

Zalety drewnianych żaluzji firmy Jasno

Żaluzje Jasno blinds są wykończone wysokowartościowym lakierem odpornym na wilgoć i promienie UV. Aluminiowa górna szyna jest nierdzewna. Żaluzje te można więc bez problemu stosować w łazience. Jasno blinds są dostępne w wydaniu „privacy”. Dziurki w lamelach zostały tu zastąpione małymi nacięciami z tylnej strony lameli. Dzięki temu lamele nie przepuszczają światła i gwarantują ochronę Państwa prywatności. Dzięki użyciu tych samych kolorów, szerokości lameli jak również tego samego rodzaju drewna, żaluzje te można doskonale łączyć z okiennicami. Żaluzje Jasno blinds są tak jak okiennice wewnętrzne wycinane promieniście, dzięki czemu słoje drewna harmonizują ze sobą. Żaluzje te posiadają gładką, estetycznie wykończoną listwę dolną. Zapobiega ona uszkodzeniu Państwa parapetu. Lambrekin umieszczony nad żaluzją jest dostępny w tych samych kolorach, co lamele.

Materiał

Jasno blinds produkowane są z drewna lipowego, znanego też jako ”basswood”. Jest to rodzaj mocnego drewna, łatwo poddającego się obróbce. Lamele są wycinane promieniście, co zapewnia ładną strukturę drewna. Poza tym dzięki tej metodzie otrzymuje się proste lamele o jednakowej długości, a praca drewna jest nieznaczna. Ogranicza to odkształcanie się drewna do minimum. Drewno lipowe w kombinacji z akcentami z aluminium zapewnia modny wygląd. Aluminiowa górna szyna może być niewidoczna dzięki przymocowaniu do niej drewnianego lambrekina w kolorze lameli. Blinds posiadają gładką, estetycznie wykończoną listwę dolną. Zapobiega ona uszkodzeniu Państwa parapetu.

Wymiary

Jasno blinds są dostarczane w szerokości do 243 cm. Maksymalna wysokość wynosi 304 cm. Można montować większą ilość żaluzji obok siebie. Na życzenie - w jednej górnej szynie albo z jedną drewnianą listwą wykończeniową. W przypadku lameli mają Państwo wybór między szerokością 50 i 63 mm. Są to ładne, szerokie lamele, które zapewniają stonowany i naturalny wygląd wnętrza. Pasują one doskonale do szerokości shuttersów tak, że można je ze sobą łączyć.

Kolory

Żaluzje drewniane są dostarczane w 18 kolorach lakieru i 32 kolorach bejcy z kolekcji Jasno. Oprócz tego możliwe są niemal wszystkie kolory z palety RAL i NCS. Również drewniana listwa wykończeniowa i uchwyty sznurków są dostarczane w kolorach lameli. Brzegi lameli są standardowo lakierowane w kolorze lameli. Nie będą Państwo zatem musieli patrzeć na niewykończone elementy lameli.

Obsługa

Żaluzje obsługuje się używając sznurka podnoszącego oraz sznurka pochylającego. Sznurki dostarczane są standardowo w kolorach pasujących do koloru lameli. Sami mogą Państwo zadecydować, z której strony mają być zamontowane sznurki.

Ponadto istnieje możliwość wyboru:

Wersji „privacy”. Sznurki przechodzą tutaj przez małe nacięcia w tylnej części każdej lameli. Dzięki temu rozwiązaniu w lamelach nie ma dziurek, co umożliwia wykreowanie jeszcze ciemniejszego pomieszczenia i gwarantuje Państwa prywatność. Taśmy dekoracyjnej. Sami mogą Państwo stworzyć własną, unikalną żaluzję z taśmą dekoracyjną. Taśma ta zakrywa sznurek podnoszący i jest dostępna w różnych kolorach i deseniach. Wraz z kolorami lameli mogą Państwo tworzyć nieskończoną ilość kombinacji. Taśma dekoracyjna może być montowana z przodu i z tylu żaluzji. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.jasnoshutters.com

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.jasno.com

Galeria realizacji